ТОВ Інтер Грін

ТОВ Інтер Грін

Про компанію

Компанія ТОВ "Аполіс" займається реалізацією покрівельних та фасадних матеріалів по Києву та Україні. Працюючи на пряму із заводами виробниками, ми зможемо надати замовнику конкурентну ціну на покрівельні та фасадні матеріали. Наш широкий асортимент матеріалів дозволить Вам вибрати найбільш підходящий товар, а консультація наших фахівців здійснить консультацію щодо застосування обраного Вами матеріалу.

Працюючи з нами вам не потрібно:

- витрачати час на відвідування магазинів,

- стояти в чергах і переплачувати за матеріал.

Для того щоб зробити замовлення Вам достатньо зайти на наш сайт, вибрати товар і зателефонувати нашим менеджером. Решту зробимо ми, порахуємо вартість матеріалу, та домовимося про зручний для Вас час прибуття доставки.

Наша компанія гарантує:

- висока якість товару

- мінімальні терміни постачання

-професійна консультація

- низькі ціни

- оплата готівковий та безготівковий розрахунок

- доставка матеріалу та розвантаження

Ми надамо Вам професійну консультацію, проведемо розрахунок необхідної кількості матеріалу та доставимо товар на об'єкт.

Вдалих Вам покупок.

P. S. Компанія має всю необхідну технічну документацію щодо запропонованої продукції (готові вузли (креслення), технологічні карти, інструкції з укладання та монтажу). Абсолютно безкоштовно ми гарантуємо всебічну підтримку проектних організацій на стадії проектування об'єкта та супровід будівництва технічними фахівцями компанії.